OpenCart Sanal Pos Modülü

Başarılı bir e – ticaret sitesi olduğunuzu gösteren en temel unsurlar arasında ödeme güvenliği ilk sırada yer alır. Opencart sanal pos modülü ile tüm banka ve güvenilir ödeme sistemlerinin siteniz ile entegre olmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizden ödeme almak için siparişlerin ulaştırılması sağlanır. E – ticaret faaliyetlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için en iyi ve güvenilir tüm ödeme yöntemleri ile sanal pos entegrasyonu ile firmanızın ödeme güvenliğini artırıyoruz.

Sanal pos entegrasyon hizmetleri kapsamında:

·         Garanti BBVA Sanal Pos Entegrasyonu

·         Yapı Kredi Sanal Pos Entegrasyonu

·         Türkiye İş Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

·         Garanti Pay Entegrasyonu

·         Akbank Entegrasyonu

·         PayU Entegrasyonu

·         BKM Express Entegrasyonu vb.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankalar ve başlıca diğer ödeme yöntemlerinin siteniz ile entegre edilmesi ve ürün satışlarında bu entegrasyon sayesinde müşterilerin güvenli bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirilmeleri sağlanır.

Tüm Bankalar İle Entegre Opencart Sanal Pos Modülü

Sanal pos modülümüz sayesinde online ticari faaliyetlerinizin kolaylaştırılmasını ve ödeme güvenliğinin sağlanmasında profesyonel destek sunmaya devam ediyoruz. SSL sertifikası ile tüm bankaları sanal pos hizmetlerinden yararlanarak firmanıza olan güvenin artırılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm para birimleri ile ödeme alma, ön ödemeli ve sanal kartlar ile ödeme ve kredi/banka kartları ile ödeme işlemlerinin gerçekleştiriliyor olması sayesinde e – ticaret sitenizin geniş bir kitle tarafından tercih edilmesini sağlayabilirsiniz.

Satın alacağınız sanal pos modülü ile Türkiye’de şuan için aktif olarak hizmet veren 22 banka ile diğer pek çok farklı ödeme aracılarının Opencart entegrasyonlarının sağlanması ile tek bir panel üzerinden rahatlıkla kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Opencart kredi kartı modülü ve diğer ek seçenekler firma rekabetinin artırılmasında önemli bir faktördür.

Opencart Sanal Pos Modülü Özellikleri

Opencart sanal pos modülümüzü tercih ederek sanal ticari faaliyetlerinizin kısa zamanda etkili biçimde geliştirilmesini sağlamak için profesyonel destek alabilirsiniz. Opencart sanal pos modülü desteğinden yararlanarak elde edeceğiniz tüm faydalar bu modül ile sağlanan başlıca avantajlara bağlıdır. Modülün sahip olduğu başlıca özellikleri:

·         3D Secure desteği.

·         Taksit seçenekleri.

·         Opencart uyumluluğu.

·         Para birimi desteği.

·         Ödeme alışkanlıklarına uygunluk vb.

Ödemelerinizi Opencart Sanal Pos İle Güvenli Hale Getirin!

İşletmelerin e – ticaret faaliyetlerini çok daha güvenli bir hale getiren ve ödeme sistemlerinin güvenli biçimde kullanımını sağlayan modüllerimiz ile tanışarak sitenizin çok daha geniş bir kitle tarafından kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Banka veya aracı kurumlar ile yapılacak anlaşmalar dahilinde Opencart üzerinden ürünlerinizin satışının ardından ödemelerin güvenli sistemler üzerinden gerçekleştirilmesi söz konusu modül ile sağlanabilir. Opencart sanal pos ekleme işlemlerinin tamamlanması için firmamızdan kurumsal ve profesyonel destek alarak ödeme entegrasyonunun da en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

Opencart Sanal Pos Modülünün Avantajları

Opencart sanal pos ile diğer tüm Opencart modüllerine ilişkin uygun paketleri firmamızdan seçerek hızlıca kurulum avantajından yararlanmanız mümkündür. Online ticari faaliyetlerde ilk sırada dikkate alınan ödeme güvenliği konusunda sanal pos modülleri ile ödeme alışkanlıklarına göre müşterilerinizin ödemelerini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Opencart altyapısı kullananlar için sunduğumu tüm paketlerimiz bu tip benzer avantajları bir arada sunarak ürünlerinizin çok daha kolay bir şekilde entegre edilmesi, e – ticaret yönetiminin gerçekleştirilmesi ve ödeme güvenliğinin sağlanmasına ilişkin destek verilir.

Opencart sanal pos modülü ile tüm bankaların sanal pos hizmetlerinin dışında ayrıca diğer pek çok farklı aracı kurumların ve online ödeme sistemleri ile de sisteminizi entegre ederek her yönden ödeme kolaylığı ve pratikliğini sağlamanız mümkündür.