Menü
Sepetim

Opencart Pazaryeri Api Entegrasyonları

Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Otomatik güncelleme özelliği sayesinde, planlı ve anlık, stok ve fiyat güncellemeleri yapabilirsiniz. Bir pazar yerindeki satışınız diğer tümüne yansır.
Hızlı Kurulum
Hızlı Kurulum
Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.
7/24 Yazılım Desteği
7/24 Yazılım Desteği
Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve e-posta ile iletişim desteği.
Güncelleme Desteği
Güncelleme Desteği
Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .
Hızlı Listeleme
Hızlı Listeleme
Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde tek tek yada toplu olarak kolayca listeleyebilirsiniz.
Kolay Yönetim
Kolay Yönetim
Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.
Opencart ÇicekSepeti api entegrasyonu modülü opencart ve ÇicekSepeti.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart ÇicekSepeti Api Entegrasyonu M..
499,00TL
Opencart EpttAvm api entegrasyonu modülü opencart ve EpttAvm.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart EpttAvm Api Entegrasyonu Modülümüzün ÖzellikleriEpttA..
499,00TL
Opencart GittiGidiyor api entegrasyonu modülü opencart ve GittiGidiyor.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart GittiGidiyor Api Entegrasyon..
499,00TL
Opencart Hepsiburada api entegrasyonu modülü opencart ve Hepsiburada.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart Hepsiburada Api Entegrasyonu Modülümüzün..
499,00TL
Opencart N11 api entegrasyonu modülü opencart ve n11.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart N11 Api Entegrasyonu Modülümüzün ÖzellikleriN11 Siparişlerini..
499,00TL
Opencart Trendyol api entegrasyonu modülü opencart ve Trendyol.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart Trendyol Api Entegrasyonu Modülümüzü..
499,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Opencart Trendyol Entegrasyonu

Trendyol mağazanız üzerinde yer alan ürünlerin yönetimini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz opencart Trendyol entegrasyonu ile tüm pazaryerlerinin tek bir panel üzerinden yönetimi gerçekleştirilebilmektedir. İlgili mağaza üzerinde yer alan ürünlerinizi kolayca listeleyerek ve stoklarınızı otomatik olarak takip ederek tüm siparişlerin otomatik faturalandırılması ve diğer işlemlerine yönelik çalışmalar profesyonel bir şekilde yürütülebilir. Sorunsuz Api entegrasyonları ile rahatlıkla Trendyol entegrasyon paketimizden yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde Türkiye’nin en büyük e – ticaret platformlarından biri olan Trendyol’a aktarılması ve güncellenmesi için opencart üzerinden takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi ancak entegrasyon ile mümkün olacaktır. En iyi verimlilikle işletmenizin online faaliyetlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Opencart Trendyol Api Entegrasyon Paketleri

Otomatik olarak veya tek tıkla opencart ürünlerinizin Trendyol’a başarılı bir şekilde yüklenmesini ve yayınlanmasını sağlamanız mümkündür. Ayrıca Trendyol’a özel olarak komisyon ve ek fiyatlar belirleyerek ürün güncellemelerinin de gerçekleştirilmesi mümkündür. Entegrasyon işlemlerine ilişkin her konuda profesyonel destek alarak kısa sürede e – ticaret faaliyetlerinizi gerçekleştirmek için en uygun paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca entegrasyon ile Trendyol üzerinde yer alan ürünlerin kendi opencart sitenize aktarımını da sağlayarak ürünlerin ulaştığı kitlenin artırılması mümkündür. Opencart Trendyol modülü paketlerimizi tercih ederek ürün gönderimi, stok kontrolü, kolay ve hızlı panel kullanımı ve daha pek çok farklı avantajdan yararlanmanız mümkündür.

Trendyol Opencart Entegrasyonu Avantajları ve Özellikleri

Entegrasyon yaparak opencart ile ilgili her konuda faaliyetlerinizi güçlendirmeniz mümkündür. Günümüzde artan e – ticaret faaliyetleri kapsamında önde gelen online pazaryerlerinde ürünlerinizin başarılı bir şekilde yayınlanması ve opencart siteniz ile entegrasyonunun sağlanması için profesyonel destek almanız gerekir. Siparişlerinizin tek bir panel üzerinden kontrolünü sağlayarak Trendyol üzerinden gerçekleşecek işlemler için entegrasyon işlemlerinin başarılı bir şekilde sağlanması mümkündür.

Opencart ürünlerinizin opencart Trendyol entegrasyonu ile tüm sanal ortamlarda başarılı bir şekilde yönetiminin gerçekleştirilmesini sağlamak için:

·         Otomatik veya tek tıkla opencart ürünlerinin Trendyol’a aktarılması.

·         Trendyol siparişlerinin kolayca yönetimi ve otomatik olarak opencart sitenize aktarımı.

·         Ürün stok ve fiyat güncellemeleri.

·         Satış analizleri ve sipariş yönetimi vb.

Daha pek çok farklı özelliği ve avantajından söz etmek mümkündür. E – ticaret faaliyetlerinizin her yönden başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için uygun Trendyol entegrasyon paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu İle E – Ticaret Yönetiminizi Güçlendirin

Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada başta olmak üzere tüm opencart entegrasyon desteklerimizle pazaryerlerindeki ticari faaliyetlerinizin çok daha kolay bir hale gelmesini sağlıyoruz. Trendyol entegrasyon modülü ile faturalandırmadan kargolamaya, sipariş ve ürün yönetimlerinden diğer pek çok farklı çalışmalara kadar her türlü hizmet sorunsuz Api entegrasyonları ile mümkün hale gelmiştir.

Opencart pazaryerientegrasyonu sayesinde Trendyol satışlarının kontrolü ve yönetimi tek bir panel üzerinden çok daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Otomatik güncellemeler yapabilir ve siparişlerin hızlıca hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.  

Opencart Trendyol Modülü İle Başarıya Ulaşın!

E – ticaret siteleri ile entegrasyonlarınızı sağlayacak uygun opencart paketleri ve diğer ek hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede online satışlarınızda kurumsal bir başarı elde etmeniz mümkündür. Ürünlerinizin Trendyol başta olmak üzere benzer platformlar üzerinden hızlıca yayınlanmasını sağlayabilir, sipariş yönetimi ve stoklara ilişkin yönetimlerin kolayca gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Firmanızın başarısını sanal ortama taşımak ve opencart Trendyol entegrasyonu ile tüm Api çalışmalarımızın avantajlarından yararlanarak başarıya ulaşmak için Trendyol modülümüzden yararlanabilirsiniz. Sizin için en uygun paketlerimizi kullanarak internet satışlarınızın sürdürülebilir bir şekilde başarıya ulaşmasını sağlayın. 

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu

Bilişim ve internet teknolojilerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi ile hayatımıza giren hızlıca bir yer edinen E-Ticaret siteleri, her geçen yıl büyüyerek, ilerlemeye devam etmekte. Özellikle tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 salgını sürecinde mağazaların kapanmasıyla, perakende sistemin negatif tüm yönleri de gözler önüne serildi.

Nitekim 2019-2020 yılında mağazacılıkla çalışan pek çok marka, bu kayıplarını telafi edebilmek için E-Ticaret sistemleri kullanmaya başladı. Bu durumda hepsi kurumsal anlamda büyüme göstererek, batmaktan kurtuldu. Peki, bu durumun nedeni nedir?

Klasik anlayış olan mağazacılık ve perakende sisteminde, satışlar bu noktalar aracılığıyla yapılır. Ancak salgın gibi bir durum, satışları tek hamlede dibe götürecek bir etmendir. Ancak E-Ticaret siteleri böyle değildir. Aksine,  internet milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı için daha büyük ve pazarlama masrafları olmayan bir gelir kapısıdır.

Burada tek dezavantaj, E-Ticaret sitesi oluşturmak için profesyonel bir yazılım ve tasarım bilgisi gerektiğidir. Ancak Opencart kullanırsanız, tüm bunları bir kenarı da bırakabilirsiniz. Zira bu platform açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak sunulan bir platformdur.

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

İnternetin gelişmesiyle beraber, çok sayıda E-Ticaret sitesi kurulmuştur. Bunlardan bazıları N11 ve gitti gidiyor gibi sitelerdir. Ürünlerinizin bu gibi pazaryerlerinde daha kolay gösterilmesi için, Opencart Pazaryeri Entegrasyonu yaptırmanız gerekir.

Bu entegrasyon, basit olarak Opencart E-Ticaret sayfanız ile ilgili pazaryerinin, ürün kaynağı XML  dosyalarını sizin, yani tedarikçinin sağladığı bilgi ve verilere göre düzenler ve birleştirmesini yapar.  Böylece ürünlerinizi, müşteriler tarafından daha kolay şekilde görülür.

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu Avantajları Nelerdir?

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu kurulumu, Opencart üzerinden bir eklenti yapmanız ve ardından gerekli API ve IP tanımlamaları yapmanızdan ibarettir.

1.       Pazaryerlerinden sınırsız olarak ürün gönderme ve ürün alma.

2.       Değişik pazaryerlerinde, size ait olan ürünlerde fiyat tanımlamalarını düzenleme.

3.       Bir ürünü, değişik başlıklar altında pazaryerine koyma fırsatı.

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu, sizlere farklı pazaryerleri üzerindeki ürünlerinizi, daha kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar. Böylece zamandan tasarruf ederek, kısa zamanda gerekli ürün ayarlamalarını büyük kolaylıkla yapabilirsiniz.