WhatsApp
+908503073342
Menu
Sepetim


Opencart Facebook Massenger Chat Modülü

Opencart Facebook Massenger Chat Modülü
Sipariş ve Teslimat Bilgileri
Kredi Kartına Taksit İmkanı. Sorunsuz Teslimat
Ücretsiz Kurulum + ANINDA TESLİMAT + 7/24 DESTEK
65,00TL
  • Versiyon: 3.x ve Üzeri

 


Müşterilerinizle hızlı ve dostane iletişim kurmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? FacebookMessage, masaüstünde veya herhangi bir mobil cihazda iletişimde kalmanın, bilgi toplamanın ve satışlarınızı artırmanın harika bir yoludur. Bir müşteri, mağazanızdaki widget aracılığıyla size bir mesaj gönderir; bu, Facebook Messenger üzerinden satışa bile yol açabilecek bir konuşma başlatıcısı haline gelir.

Çevrimiçi alışveriş yapanların% 74'ünden fazlası Facebook profillerinde aktiftir. Facebook'taki normal arkadaşlarınızla olduğu gibi müşterilerle bağlantı kurmanın bir yolu olarak gayri resmi iletişimi kullanarak bunu bir müşteri destek kanalına dönüştürmek çok kolaydır.

Ana Özellikler:

✯ İki Yönlü İletişim. Yeni bir şekilde - Müşteri desteğini bir sonraki seviyeye taşıyın. Müşterilerin doğrudan mağazanızdan Facebook Sayfanıza mesaj göndermesine izin verin. Bir müşteri bir mesaj gönderdiğinde, konuşma Messenger'a gider.

✯Mobil veya masaüstü - Mobil cihazlarda modülü etkinleştirme / devre dışı bırakma

✯ Çok sayfalı destek -

Yönettiğiniz birden çok sayfaya bağlanın ve yanıt verin Wid Widget Metni ve Stili Seçin - Kolay FacebookMessage widget metnini ayarlayın ve widget stilini yapılandırın. Önceden tanımlanmış 3 widget stili arasından seçim yapın - Facebook Like widget, Metro tasarımı veya Messenger simgesi.

Chat Tam Sohbet Geçmişi - FacebookMessage ile gönderilen tüm mesajlar Facebook Sayfanıza gider. Bu şekilde geçmişi istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Wid Widget'ta Sayfanız - FacebookMessage sadece mesajlara değil, Facebook sayfanıza da doğrudan erişim sağlar.

✯ Mesaj Yanıt Süresi - Facebook sayfalarında yanıt süresi bulunur. Bu, müşteri sorularını ne kadar hızlı ele aldığınıza dair bir ayna. Hızlı yanıt verdiğinizi düşünürseniz, müşterileriniz sizinle iletişim kurmak için daha istekli olacaklardır.

✯ Çoklu Mağaza Desteği - OpenCart üzerinde çalışan tüm mağazalarınızda FacebookMessage'ın keyfini çıkarın. FacebookMessage, OpenCart çoklu mağaza özelliği için tam destek sağlar.

✯ Çok Dilde Destek - Mağazanız birden fazla dilde çalışıyorsa, FacebookMessage da çalışır.

✯ Temiz ve net uygulama - Temel dosyaların üzerine yazılmaz.

Whatsapp