Bir sorunuz mu var? Uzmana Sor
Uzman Destek
Menü
Sepetim

Opencart Kargo Modülleri

  Müşterileri gerçek zamanlı olarak güncelleyerek güven faktörünü oluşturur ve mağazanızdaki alışveriş deneyimini iyileştirir.Yönetici, modülü ön uç ve yönetici tarafı ekranı için etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir.Yönetici, siparişler için birden fazla Kurye Url'si ve Kurye Adı Ek..
394,02TL
Vergiler Hariç:328,35TL
  Belirlediğiniz Kargo Saatine Göre Ürün Detay Kısmında Sayaç Geriye Saymaya Başlar.Ürüne Göre veya Kategoriye Göre Ayarlanabilir.Not: Sadece Journal3 Tema Uyumludur.Opencart kullanıcıları için kargo takibi ve geri bildirimleri sağlayan bir modül olan "Opencart Kargo Geri Sayaç Modülü", mü..
592,02TL
Vergiler Hariç:493,35TL
 Ürün Ayarlarında Veri Kısmında Bulunmaktadır.Kargo Teslim Süresi Modülü Ürünlerinizin Kargo Çıkış Süresini Müşterinize Göstermenize Yarayan Bir Modüldür.Ürünlere İstediğiniz Günü Belirtip Ürün Detayda Müşteriye Göstermenizi Sağlar.Opencart Kargo Teslim Süresi Modülü, e-ticaret işletmelerinin m..
394,02TL
Vergiler Hariç:328,35TL
Kargo Fiyatlandırması ile ilgili Tüm Özellikler Gelişmiş Kargo Modülünde Mevcut. Her Türlü Özelliklere Sahip Olan Gelişmiş Kargo Modülü Size Kolaylık Sağlıyor.Temel Özellikler1. Kategoriye dayalı Gönderim.2. Ürün Bazında Gönderim3. Ürün Seçeneğine Göre Gönderim3. Mağaza Bazında Gönderim4. Coğrafi Bö..
592,02TL
Vergiler Hariç:493,35TL
 Opencart sisteminde kapıda ödeme ile sipariş verilebilir.Müşteriler ödeme sayfasında ister kredi kartı, ister havale, ister kapıda ödeme ile siparişlerini tamamlar ancak eksik ve yetersiz olan bazı noktalar mevcuttur.Kargo şirketleri kapıda tahsilat yaptıkları için 4-5 TL gibi ilave bir rakam ..
485,10TL
Vergiler Hariç:404,25TL
 Kapıda Ödeme Ek Ücret Modülü Kapıda Ödeme Siparişlerinde Ek Ücret Eklemenize Olanak Sağlar.ÖrnekKapıda Nakit +5TLKapıda Kredi Kartı +10 Gibi İlave Ücret Ekliyebilirsiniz.Opencart Kapıda Ödeme Ek Ücret Modülü, e-ticaret işletmeleri için müşterilere sundukları kapıda ödeme seçeneğinde ek bir ücr..
485,10TL
Vergiler Hariç:404,25TL
 Opencart ücretsiz kargo teşvik modülü, müşterilerin ücretsiz kargo alana kadar daha fazla harcama yapmasını sağlamanın en iyi yoludur. Araştırmalar müşterilerin, ücretsiz kargo teşvik modülü kullanıldığında normalde harcayacaklarından 1,5 kat daha fazla harcamaya istekli olduklarını gösteriyor..
592,02TL
Vergiler Hariç:493,35TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Opencart Kargo Api Entegrasyonları


Opencart Kargo Modülü

Opencart E-Ticaret platformları, bugün pek çok işletme tarafından tercih edilir. Kolay kullanılabilir olması ve ücretsiz olarak sunulmasıyla, her yıl global çapta kullanımı yükselmektedir.

Peki, Opencart nereden indirilir ve kurulur? Opencart, ücretsiz olduğu için kendi web sitesi üzerinden indirilebilir. Bunun için resmi siteye girdikten sonra, üst menü kısmında göreceğiniz downloads yazısına tıklarsanız, Opencart’ı ücretsiz indirebilirsiniz.

Kurulum olarak oldukça basit olan platform, fazla bir yazılım bilgisi de gerektirmeden, bir E-Ticaret sitesine sahip olmanızı sağlar. Tüm kullanıcılara ücretsiz olarak verilmesinin yanı sıra, açık kaynaklı olduğu için, her kullanıcı tarafından değiştirilerek, eklemeler yapılabilir. Bu nedenle Opencart kullanan pek çok kişi her ne kadar aynı sistemi kullanıyor da olsa, aslında her biri özgün yapıdadır.

Açık kodlu bir sistem ve eklenti özgürlüğünün getirdiği bir fayda olarak, Opencart pek çok modül alabilir. Bunlardan bir tanesi de Opencart Kargo Modülü olarak bilinmektedir.

Opencart Hangi Avantajları Sağlar?

Opencart Kargo Modülü kısmına geçmeden önce, bu sistemin getirdiği avantajlardan da bahsetmek gerekir. Opencart, her kişiye bu avantajları sağlar.

1.       Opencart, sizlere ürünlerinizin bulunduğu tüm pazaryerlerine sınırsız bir gönderim ve alım hakkı tanır.

2.       Opencart, sizlere her pazaryeri için ayrı bir fiyat uygulamasını yapmayı daha kolay kılar.

3.       Eğer aynı ürünü birden fazla kez yayıma koymak istiyorsanız, Opencart ile farklı isimlerle bunu yapabilirsiniz.

4.       Sipariş aldıktan ve satışı yaptıktan sonra; satış yaptığınız tüm pazaryeri stoklarından otomatik bir düşme sağlayabilirsiniz.

Bu ve diğer avantajları sayesinde Opencart, sizi büyük bir zaman kaybından kurtarır ve daha kolay bir E-Ticaret ağı oluşturur.

Opencart Kargo Modülü

Opencart Kargo Modülü, size ve müşterilerinize kargo konusunda pek çok kolaylık getirir. Bu sayede sizden sipariş veren müşterilerinize kargo numarasını otomatik olarak atabilir, kargodaki değişiklikleri takip edebilir, barkodlu kargo irsaliye bilgisi alabilirsiniz.  Bunlara ek olarak, sipariş veren kişinin de kargosunu, kendi pazaryeri hesabında takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Böylece sadece siz değil, müşterileriniz de daha kolay bir kullanımdan zevk alabilir.