Menü
Sepetim

Opencart Modülleri

Manuel Olarak İşlem Yapılmaktadır.Varsayılan : siteadi.com/adminÖrnek : siteadi.com/mehmet..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
   ÖzelliklerTek Ödeme Sayfasından Editlenmiştir.Müşteri için kolay kullanım.3 Kademeli SayfaTüm Sanal Pos Modülleri İle UyumluTüm Temalar ile Uyumlu..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Admin Menüyü Açmak ve Kapatmak İşlevini Sağlamaktardır...
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Opencart admin editör modülü özellikleri nelerdir?Opencart admin editör modülü ile e-ticaret sitenizde bulunan admin paneline hemen hemen her özelliği kapsayacak şekilde hızlı düzenleme ve kaydetme seçeneği ekleyebilirsiniz.Modülün genel özelliklerine baktığımızda düzenlenebilir alanların çoğunda ku..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Mağazanın herhangi bir sayfasından alışveriş sepetini açmayı ve düzenlemeyi, varsayılan sepete ekle bildirimini temalı Pop-up pencereyle değiştirmeyi, çapraz satış, ek satış, ilgili ve diğer ek ürünleri teklif etmeyi sağlar. müşteri. Pek çok kullanışlı modül özelliği, alışveriş sürecini hızlı ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Akbank sanal pos hizmetinizi, OpenCart e-ticaret sitenize bu modül yardımıyla kolaylıkla entegre edebilirsiniz.ÖzelliklerAxess markalı tüm kredi kartlarına (Akbank Axess, Odeabank Axess ve Axess özelliği taşıyan diğer kredi kartlarına) taksit seçeneği sunabilirsiniz.Axess dışındaki diğer kredi kartı..
958,80TL
Vergiler Hariç:799,00TL
   ÖzelliklerSınırsız bildirim oluşturun Tüm sayfalarda, belirli sayfada, kategoride veya ana sayfada gösterin Belirli bir sayfayı hariç tutun Sayfanın herhangi bir yerinde konumlandırın Pencere Yüklendiğinde, Gövde Tıklamasında veya Sayfa Tıklamasında Göster ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Akıllı Header Banner Modülüile müşterinizin dikkatini çekin. SmartBar, başlığın üzerine kendi mesajınızı kendi renginizde ekleyebileceğiniz özel bir çubuk ekler. Özel teklifler, indirimler, ürün tanıtımları, sosyal katılım, tatil mesajları veya paylaşmaya değer her şey için idealdir. Kolay öze..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Albaraka Türk sanal pos hizmetinizi, OpenCart e-ticaret sitenize bu modül yardımıyla kolaylıkla entegre edebilirsiniz.ÖzelliklerBu modül ile gerçekleştireceğiniz entegrasyonda,World markalı tüm kredi kartlarına (Albaraka World, Anadolubank World, Vakıfbank World, Yapı Kredi World ve World özelliği t..
958,80TL
Vergiler Hariç:799,00TL
Opencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişiklikleri kendi sitenize otomatik almakBarkodlu..
2.340,00TL
Vergiler Hariç:1.950,00TL
Opencart B2B Bayi Sistemi Modülü - CrosairSoft - Opencart C2C & B2B Modülleri..
478,80TL
Vergiler Hariç:399,00TL
 Bu modül temel olarak yardım ve bağışta bulunan işletmeler veya kuruluşlar içindir.Ancak bu modül hayır ve iş organizasyonu ile sınırlı değildir, kendi kurumunun bağışa dayalı hizmetlerini entegre etmek isteyen herkes modülü kullanabilir.Ayrıca, bu modül en iyi şekilde, Sewa gibi çeşitli etkin..
478,80TL
Vergiler Hariç:399,00TL
 ÖzelliklerOpencart bakım modu modülü, hedef kitlenize hâlâ web siteniz üzerinde geliştirmeler yaptığınızı veya çalıştığınızı bildirmek için güzel tasarlanmış bir opencart modülüdür.Bu, sitenizi geliştirmeye devam ettiğiniz zaman ile ilk web site açılışı arasında kullanılabilecek bir modüldür. ..
228,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
 Ödeme başarı sayfanızı özelleştirin, müşteri değeri ekleyin ve dönüşümü artırın. Eşsiz bir sipariş başarısı deneyimi sunarak rekabette öne çıkın. Müşteriler sadece siparişlerinin ayrıntılarını göremeyecekler, aynı zamanda sosyal ağlarda paylaşabilecekler. Müşterilere indirim kodu sunun, onlara..
150,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
 ÖzelliklerOpencart satın alanlara özel indirim modülü, müşterilerin daha fazlası için geri gelmesini sağlamanın en kolay yoludur. Modül, satın alma işleminden sonra benzersiz bir kupon kodu göndermenizi sağlar. Yönetici gönderilen/kullanılan kuponları takip edebilir ve kupon kodu göndermek içi..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Müşterilerinize sizi nasıl duyduklarını sorun ve en iyi yeni kullanıcı kaynaklarınız hakkında analizler toplayın.Ana Özellikler✯ Ekle / Düzenle "Bizi nereden duydunuz" kanalları / kaynakları✯ İstatistikleri dışa aktar düğmesi✯ Çok dilli destek✯ Çok mağaza desteği✯ Yönetici kayıt için gerekli o..
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
 Blog Modülü ÖzellikleriBlog, herhangi bir web sitesinin önemli bir parçasıdır ve herhangi bir e-ticaret sitesi için bir bloga sahip olmak zorunludur. Blog yazmak, web sitesine organik trafik sağlar, bu nedenle blog yazarlarının blog yazmaya başlamak ve e-ticaret işleriyle ilgili herhangi bir ü..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Web mağazanızı koruyun ve spam gönderenleri adresinizi bile ele geçirmeden engelleyin. BotBlocker'da, Spam Yapanları ve web sitenizden adresleri sıyırmak için kullandıkları spam robotlarını belirlemek için dünyanın ilk ve tek dağıtılmış sistemini uyguladık.Ana Özellikler✯ Verilerinizi taze tut..
174,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
 Mağaza Giriş Bilgisi - info@crosairsoft.com  Şifre - 123123OpenCart Çoklu Satıcı PazarıOpenCart Multi Vendor Marketplace, OpenCart mağaza sahiplerini ve OpenCart Topluluğunu destekleyen çevrimiçi bir pazar yeri ve uzantısıdır. Dolayısıyla bu modül, mağaza sahiplerinin kendi çevrimiçi işle..
598,80TL
Vergiler Hariç:499,00TL
 Bir tanımlama bilgisi genellikle bilgisayarınızın tarayıcı dizininde veya program verileri alt klasörlerinde depolanan küçük bir metin dosyasıdır.Çerezler, site içindeki hareketlerinizi takip etmek için çerez kullanan bir web sitesini ziyaret etmek için tarayıcınızı kullandığınızda oluşturulur..
178,80TL
Vergiler Hariç:149,00TL
Opencart ÇicekSepeti api entegrasyonu modülü opencart ve ÇicekSepeti.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart ÇicekSepeti Api Entegrasyonu M..
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
 Düzenleyicinin Yüksekliğini Ayarla- CodeMirror (Kaynak) Sözdizimi Vurgulama- Gelişmiş modda Google Yazı Tipleri- Özelleştirme- Önyükleme duyarlı sütunları- YouTube, Flickr, Qik, Vimeo, Hulu, Viddler, MyOpera, vb. entegrasyon- Google Haritalar ( stylized)- Font Harika- Slayt gösterileri- QR-Cod..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart Database Optimize Modülü Veritabanındaki Satırları Optimize Eder.Gereksiz Sesionları Temizler Böylelikle Siteniz Daha Sağlıklı ve Hızlı Çalışmasına Yardımcı Olur...
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Herhangi bir Depo modülünün ana bölümlerinden biridir. Bu, depo yöneticisinin, atanan mağazaların kullanıcıları tarafından siparişi etkin bir şekilde yönetmesini sağlayacaktır. Depo yöneticisi, stoklu çeşitli mağazalara istediği kadar ürünü kolayca atayabilir. Depo mağazasında müşteri tarafınd..
598,80TL
Vergiler Hariç:499,00TL
 "Opencart Araç Filtre Modülü" araç veya araç parçaları web sitesi için en iyi modüldür. Filtre modülünü opencart varsayılan modülü gibi her yerde (sol, sağ, üst, alt) gösterebiliriz. Yönetici backhand olarak marka, model ve yıl ekleyebilir ve ayrıca her ürün markasını, modelini ve yılını ekley..
478,80TL
Vergiler Hariç:399,00TL
Bu konuda çok ciddi denetimler henüz oluşmamış olsa da müşterinin sipariş aşamasında onayladığı sözleşmede alıcı ve satıcıya ait bilgiler, siparişe konu olan ürün bilgileri sözleşmede yazılması zorunludur. Opencart standart olarak bir satış sözleşmesi oluşturmanızı ve bu sözleşmenin sipariş aşa..
226,80TL
Vergiler Hariç:189,00TL
 Bu uzantı ile yöneticiler, müşterileri için mağaza satışlarını artırmaya yardımcı olan özel bir indirim kuponu oluşturabilir ve müşterileriniz üzerinde bir izlenim bırakır. Burada yönetici, hatırlatma e-postasına, özel koşullar ve ihtiyaçlarına göre birden fazla seçenekle indirim kuponları ekl..
262,80TL
Vergiler Hariç:219,00TL
 Genel Bakış TMD OpenCart Doğum Günü Hatırlatma ModülüYöneticiler bu uzantı ile müşterilerine özel indirim kuponu oluşturarak mağaza satışlarının artmasına yardımcı olur ve müşterileriniz üzerinde bir izlenim bırakır. Burada yönetici, hatırlatma e-postasına, ihtiyaçlarına göre belirli koşullar ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Opencart eft havaleye özel indirim modülü ile ödemelerinizi direkt olarak mobil bankacılık üzerinden alabilirsiniz. İndirim tanımlamak hem nakit paraya hızlı ulaşmanızı hem de fatura kesmekten kurtarır.Opencart eft havaleye özel indirim modülü ile e-ticaret sitelerinizde ki müşterileri eft ve ..
276,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Opencart EpttAvm api entegrasyonu modülü opencart ve EpttAvm.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart EpttAvm Api Entegrasyonu Modülümüzün ÖzellikleriEpttA..
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
 ExcelPort, tüm ürün verilerinizi bir Excel dosyasına aktarmanıza, düzenlemenize ve daha sonra değiştirilen ürünlerle OpenCart'a tekrar aktarmanıza olanak tanıyan güvenilir bir araçtır. Lütfen demoya bir göz atın.Ana ÖzelliklerÇoklu alanlar desteklenir - ExcelPort, tek tıklamayla OpenCart Ürün ..
210,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Opencart sitenizdeki ürün, kategori ve üye bilgilerini excel ile dışa aktarma, excel ile güncelleme ve yeni yükleme yapılabilir. Opencart sitenizdeki ürünleri başka bir siteye yüklemek için ürünleri veya üyeleri bir platforma yükleyip toplu mail atmak için üye listesini excel formatına aktarabi..
154,80TL
Vergiler Hariç:129,00TL
  Bu modül ile opencart sitenize giriş yapan kullanıcılar facebook hesapları ile doğrudan sitenize üye olabilir, facebook hesapları ile giriş yaparak sipariş verebilirler. ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Müşterilerinizle hızlı ve dostane iletişim kurmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? FacebookMessage, masaüstünde veya herhangi bir mobil cihazda iletişimde kalmanın, bilgi toplamanın ve satışlarınızı artırmanın harika bir yoludur. Bir müşteri, mağazanızdaki widget aracılığıyla size bir mesaj gönder..
192,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
  Opencart sitenizde kullandığınız resimlerin rakipler tarafından alınmasının önüne geçmek için benzersiz bir modüldür.Filigran modül adminden ekleyeceğiniz logo, ikon veya bir yazıyı tüm ürün resimlerinin üzerine  damga gibi basarak resimle bütünleştirir. Bu sayede resimler başkaları..
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
  Opencart mağazanız için sizlere fiyat alarm sistemini sunuyoruz. Kullanımı çok kolay ve basittir.Alışveriş listem yanında çıkar yada sizin geliştirmenize bağlı olarakistediğiniz kısımda çıkartabilirsiniz.Bütün temalar ile uyumludurMüşterilerinizin fiyat alarmı gönderebilmeleri için üye o..
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
XML tedarikçileri ile çalışan sitelerin gelen küsuratlı fiyatları sitelerinde daha düzgün bir formatta göstermek istemeleri isteği üzerine geliştirilmiş bir modüldür.XML den gelen 12.76TL - 6.96TL - 124.02TL gibi rakamları dilediğiniz kuruşa göre yuvarlayarak, tüm fiyatların 12.90TL - 6.90TL - 124.9..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
 Opencart Fiyatları Görmek İçin Üye Girişi Modülü, belirli ürünlerin fiyatlarını kayıtlı olmayan müşterilerden gizlemenin en kolay yoludur. Belirli ürünler, kategorilere atanan ürünler veya belirli üreticilerin ürünleri arasından seçim yapın. Seçilen ürünlerin fiyatları, özelleştirilebilir Fiya..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
  Form Builder Pro, web siteniz için İletişim formları, Destek biletleri, geri ödemeler, Sorgulama, Anket formları vb. her türlü formu oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan bir Modüldür.Bu uzantıyla, formları mağazanızdaki Ürün sayfasındaki bir açılır pencerede gösterebilirsiniz. Ger..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Desteklenen PlatformlarGoogle Universal Analytics Gelişmiş e-Ticaret.Google GA4 Analizi.Facebook Piksel TakibiFacebook Dönüşüm API'sı (Sunucu tarafı Piksel İzleme)Google Ads (Adwords) Dönüşüm İzlemeGoogle Ads Dinamik Yeniden PazarlamaGoogle OptimizeSkroutz E-Ticaret AnalitiğiHotjarŞanslı Turuncubağl..
478,80TL
Vergiler Hariç:399,00TL
Garanti Bankası sanal pos hizmetinizi, OpenCart e-ticaret sitenize bu modül yardımıyla kolaylıkla entegre edebilirsiniz.Özellikler3D secure ve non-secure ödemeler desteklenir.Visa, MasterCard, Maestro, American Express, JCB, Diners Club kart tipleri desteklenir.TL, USD, EUR, GBP para birimleri deste..
958,80TL
Vergiler Hariç:799,00TL
 Opencart sitenizde tükenen ürünler için müşterileriniz bildirim almak isteyebilir.Ürünün stokta olmadığı bir anda ziyaret eden potansiyel müşteriniz gelince beni bilgilendir diyerek bir not bırakır.Siz sitenize stok girdiğinizde müşteriniz mail ile bilgilendirilir ve o an kaçırdığınız bir satı..
204,00TL
Vergiler Hariç:170,00TL
 Resim Kısmından Kontrol Edebilirsiniz.Kaynaklarınızı döndürebilir ve boyutlarını değiştirebilir,Kırpma yapabilirsinizYeniden adlandırın,Kaynağa uygun bir boyutta hızlıca bakın ve sadece küçük resim gibiDsya adına göre hızlı bir şekilde arama yapınAynı anda sadece birkaç dosyayı değil aynı zama..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
  Müşteriye Duyuru Sağlamak İçin Bu Modül Çokl Faydalı Olucaktır.Sınırsız Bildirim Oluşturabilir Müşteriyi Yeniliklerden Haberdar Edebilirsiniz.Tüm Temalar İle Uyumludur...
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Mağazanızda kendi profesyonel Açık Sepet e-postalarınızı oluşturmak için eksiksiz bir çözüm. E-postalarınızın görünüşünden, içeriği kolayca değiştirmekten ve hatta e-postanızın gönderilme şeklinden her şeyi yönetin.Müşteri geri bildirimlerini, modern teknolojileri karşılamak  ve lansmanın..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Ürün görselleriniz için en gelişmiş ve kullanımı kolay etiket düzenleyici. LabelMaker, ürünlerinize yüksek düzeyde yapılandırılabilir etiketler / çıkartmalar / köşe görüntüleri eklemenize olanak tanır.OpenCart'ta ilk kez herhangi bir üçüncü taraf yazılımı kullanmadan herhangi bir ürüne etiket ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
1   2  3  ✯ Tüm Opencart verilerinizi ESKİ sürümden EN YENİ Sürümetaşıyın✯ Ürünleri İçe / Dışa Aktar✯Kategorileriİçe / Dışa Aktar✯Müşterileriİçe / Dışa Aktar ✯ İçe / Dışa Aktar Müşteriler Grubu✯ İthalat / İhracat Üreticiler✯ İthalat / İhracat Bağlı Kuruluşları✯ Kuponlar..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Kargo Fiyatlandırması ile ilgili Tüm Özellikler Gelişmiş Kargo Modülünde Mevcut. Her Türlü Özelliklere Sahip Olan Gelişmiş Kargo Modülü Size Kolaylık Sağlıyor.Temel Özellikler1. Kategoriye dayalı Gönderim.2. Ürün Bazında Gönderim3. Ürün Seçeneğine Göre Gönderim3. Mağaza Bazında Gönderim4. Coğrafi Bö..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
  Müşterileri gerçek zamanlı olarak güncelleyerek güven faktörünü oluşturur ve mağazanızdaki alışveriş deneyimini iyileştirir.Yönetici, modülü ön uç ve yönetici tarafı ekranı için etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir.Yönetici, siparişler için birden fazla Kurye Url'si ve Kurye Adı Ek..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Gelişmiş Popup Modülü ile kolaylıkla çok amaçlı profesyonel açılır pencereler oluşturabilirsiniz. Gösterilen içerik, daha fazla satış alacağını ve aynı zamanda çekici görüneceğini düşündüğünüz seçiminize bağlı olacaktır.Ana Özellikler:✯ Farklı sayfalarda sınırsız miktarda pop-up ayarla ✯ Farkl..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Opencart Gelişmiş Seçenekler Pro Modülü Çok Sayıda Benzersiz Seçenek Oluşturma Sağlamaktadır.Renk,Beden vb Kademeli Olarak Aynı Anda Stok Tutmanızı Sağlar.Eklediğiniz Seçeneklere Birden Fazla Resim Ekleyebilir Ürün Sayfasında Live Olarak Gösterim Sağlayabilirsiniz.Beden,Renk'den Yana Matba ve ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Opencart Gelişmiş Seçenekler Pro Modülü Çok Sayıda Benzersiz Seçenek Oluşturma Sağlamaktadır.Renk,Beden vb Kademeli Olarak Aynı Anda Stok Tutmanızı Sağlar.Eklediğiniz Seçeneklere Birden Fazla Resim Ekleyebilir Ürün Sayfasında Live Olarak Gösterim Sağlayabilirsiniz.Beden,Renk'den Yana Matba ve ..
420,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
 Mağaza gösterge tablonuza zengin işlevlere sahip duyarlı iyi görünümlü sipariş yönetim modülü ekler.Tek bir tıklamayla faturaları yazdırabilir, sipariş durumlarını değiştirebilir, doğrudan gösterge tablosundan silebilir veya yeni siparişler oluşturabilirsiniz.Uzantı ayarlarındaki tüm olası kur..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 OpenCart fiyat listesi uzantısı, web sitesine fiyat ve gerekli ayrıntılarla birlikte tüm ürün sayfalarını göstermenin yeni bir yolunu sunar. Ayrıca, müşterinin kendi ilgi alanına giren bir ürünü almasına izin veren bir gelişmiş filtre de mevcuttur.Müşteriler, tüm Mağaza Ürünlerini aynı sayfada..
262,80TL
Vergiler Hariç:219,00TL
 iProductVideo, ürün resimlerinize YouTube ve Vimeo videoları eklemenizi sağlayan hafif bir tak ve çalıştır video modülüdür, böylece bir görüntü tıklandığında video satır içi bir pencerede açılır.Ana Özellikler:✯ HTML5 Uyumlu Videolar✯ Ürün Görüntülerine YouTube / Vimeo Videoları Ekleyin✯ Ana ü..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Gelişmiş Whatsapp Sohbet, müşterinizin doğrudan Mağazanızdan sohbet başlatmasına olanak tanır. Mağazanızın farklı destek alanlarıyla doğrudan iletişim sağlamak için, birden çok ekip üyesi temsilcisi, adları ve Ekip adı ile birlikte kutuya dahil etmelisiniz.Kullanıcılarınızın ilk mesajlarını ya..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
OpenCart Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü En iyi satış aracınızı geliştirin: Ürün Yorumları ProGelişmiş Ürün incelemelerinin, online satışları artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için son derece güçlü bir araç olduğu bir sır değildir. Görüşler, mağazada kaliteli ürünlerin sosyal kanıtını sağl..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 OpenCart e-ticaret mağazası için Geri Ödeme modülü, herhangi bir OpenCart mağaza sahibinin yapabileceği bir modül ve uzantıdır. satışlarını ve trafiğini artırmak için mağazasını kurdu.Bu modül, genellikle müşterilerinizin mağazanızda yaptığı alışverişlerde bir geri ödeme teklifi olarak çalışır..
262,80TL
Vergiler Hariç:219,00TL
Opencart analytics entegrasyonu oldukça basit bir işlemdir. Analytics kodunu opencart panelinize eklediğinizde gelen ziyaretçiler ile ilgili birçok veriyi analytics ten takip etmeye başlayabilirsiniz. Opencart google analytics eticaret entegrasyonu modülü ile ise satış tutarlarınızın da analizini gö..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Bu modül ile opencart sitenize giriş yapan kullanıcılar google hesapları ile doğrudan sitenize üye olabilir, gmail hesapları ile giriş yaparak sipariş verebilirler. ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Desteklenen PlatformlarGoogle Universal Analytics Gelişmiş e-Ticaret.Google GA4 Analizi.Facebook Piksel TakibiFacebook Dönüşüm API'sı (Sunucu tarafı Piksel İzleme)Google Ads (Adwords) Dönüşüm İzlemeGoogle Ads Dinamik Yeniden PazarlamaGoogle OptimizeSkroutz E-Ticaret AnalitiğiHotjarŞanslı Turun..
598,80TL
Vergiler Hariç:499,00TL
Halkbank sanal pos hizmetinizi, OpenCart e-ticaret sitenize bu modül yardımıyla kolaylıkla entegre edebilirsiniz.ÖzelliklerBu modül ile gerçekleştireceğiniz entegrasyonda,Paraf markalı tüm kredi kartlarına taksit seçeneği sunabilirsiniz.Paraf dışındaki diğer kredi kartı ve banka kartlarından ise tek..
958,80TL
Vergiler Hariç:799,00TL
 Ücretsiz hediyeler, alışveriş sepeti toplamını dahil etmenin en etkili yollarından biridir. TieredGifts, farklı hediye katmanları oluşturmanıza ve bir müşterinin seçebileceği birden çok hediye eklemenize olanak tanır. Modül ayrıca ana menünüze yerleştirebileceğiniz farklı bir sayfa oluşturur. ..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Opencart Hepsiburada api entegrasyonu modülü opencart ve Hepsiburada.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart Hepsiburada Api Entegrasyonu Modülümüzün..
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
 Opencart Ödeme Sayfasıİnternet üzerinden alışveriş yapmak bir hayli zevklidir. Fiziki mağazalara göre daha fazla içerik ve daha fazla renk seçeneğiyle tüketicilere sunuyor. Aldığınız her ürünü sepete ekleyerek ürünleri de görmeniz mümkün. Sepete eklediğiniz ürünlere sahip olmanız için ödeme se..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Opencart sitenizde farklı tablarda birçok bilgi girerek ürün kaydetme işlemi yaparsınız.Fakat birçok e-ticaret sitesi için ürün ekleme işlemi belirli temel alanların girilmesi şeklinde olur.Bu modül, ürün adı, fiyat, resim, açıklama gibi alanları tek bir ekranda toplamış ve size benzersiz kolaylık s..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Modülün temel özellikleri:herhangi bir sayıda ürün seçeneği değerini birleştirin ("Seç" ve "Radyo" türleri)ilgili seçeneklerin kombinasyonuna göre (Fiyat, Miktar, Model, SKU vb.) özel ayarlar / öznitelikler belirleyinilgili seçeneklerin kombinasyonu başına kontrol stoğu (çıkarma, 'stokta gizle..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Promosyonlar her yerdedir. Tüketici harcamalarımızı etkiliyor, bizi daha fazla fiyat duyarlı hale getiriyor ve maaşımızın bir kısmını arzuladığımız bu cihaza harcamamız gerekip gerekmediğine karar veriyor veya Kara Cuma günü bu büyük anlaşmayı alana kadar bekleyin. Promosyonların herhangi bir ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Birden fazla ürün tek bir Pakette birleştirildiğinde buna Paket Ürün adı verilir. Bu uzantı, mağazanızdaki ortalama alışveriş sepeti sipariş değerini artırır ve ilgili ürünleri paketler halinde çapraz satarken, müşterilere birden fazla ilgili ürünü satın almaları için teşvik olarak indirimler ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
  Opencart İnstagram Story Modülü ile Opencart mağazanıza ürünleriniz ve kampanyalar hakkında hikayeler ekleyebilirsiniz...Dilediğiniz süreyi tanımlayabilir  fotoğraf ekleyebilir ürün veya kampanyalarınıza bağlantılar verebilirsiniz. Dikey görünüm verebilir müşterilerinizi siteni..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Opencart instagram Story v2 Modülü - CrosairSoft - Opencart Admin Paneli Modülleri..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Türkiye İş Bankası sanal pos hizmetinizi, OpenCart e-ticaret sitenize bu modül yardımıyla kolaylıkla entegre edebilirsiniz.ÖzelliklerBu modül ile gerçekleştireceğiniz entegrasyonda,Maximum markalı tüm kredi kartlarına taksit seçeneği sunabilirsiniz.Maximum dışındaki diğer kredi kartı ve banka kartla..
958,80TL
Vergiler Hariç:799,00TL
 Full Türkçe Admin Paneli Journal3 Tema11 Adet Demo Full Türkçe Dosya Açık Kaynak..
598,80TL
Vergiler Hariç:499,00TL
Opencart Kampanya Modülü, siparişe her türlü ücret veya indirim tanımlamanızı sağlayan gelişmiş bir ücret/indirim modülüdür. Bu bir ödeme işlem ücreti, nakliye işlem ücreti, toplu indirim veya herhangi bir genel amaçlı ücret/indirim olabilir. Bu modül kendi ücretinizi oluşturmanıza olanak tanır ve o..
718,80TL
Vergiler Hariç:599,00TL
 Kapıda Ödeme Ek Ücret Modülü Kapıda Ödeme Siparişlerinde Ek Ücret Eklemenize Olanak Sağlar.ÖrnekKapıda Nakit +5TLKapıda Kredi Kartı +10 Gibi İlave Ücret Ekliyebilirsiniz...
294,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
 Opencart sisteminde kapıda ödeme ile sipariş verilebilir.Müşteriler ödeme sayfasında ister kredi kartı, ister havale, ister kapıda ödeme ile siparişlerini tamamlar ancak eksik ve yetersiz olan bazı noktalar mevcuttur.Kargo şirketleri kapıda tahsilat yaptıkları için 4-5 TL gibi ilave bir rakam ..
294,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
Siparişlerinizi kargoya verdiğinizde etiket hazırlamanıza gerek kalmayacak. Üzerinde gönderici ve alıcıya ait tüm bilgileri içeren telefon numarasının da dijital olarak kodlandığı kargo etiketidir...
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
  Belirlediğiniz Kargo Saatine Göre Ürün Detay Kısmında Sayaç Geriye Saymaya Başlar.Ürüne Göre veya Kategoriye Göre Ayarlanabilir.Not: Sadece Journal3 Tema Uyumludur...
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Ürün Ayarlarında Veri Kısmında Bulunmaktadır.Kargo Teslim Süresi Modülü Ürünlerinizin Kargo Çıkış Süresini Müşterinize Göstermenize Yarayan Bir Modüldür.Ürünlere İstediğiniz Günü Belirtip Ürün Detayda Müşteriye Göstermenizi Sağlar...
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Opencart ücretsiz kargo teşvik modülü, müşterilerin ücretsiz kargo alana kadar daha fazla harcama yapmasını sağlamanın en iyi yoludur. Araştırmalar müşterilerin, ücretsiz kargo teşvik modülü kullanıldığında normalde harcayacaklarından 1,5 kat daha fazla harcamaya istekli olduklarını gösteriyor..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Opencartta olsa daha iyi olur denilen bir özellik de admin panelinde kategorilerin yönetildiği sayfada o kategoride kaç adet ürün olduğunun görünmesidir. Bazen kategori silmek gibi durumlar olduğunda içerisinde ürün olduğu farkedilmeyip kategori silinir ve ürünler boşa çıkar, bu durumda müşter..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Yöneticiler opencart sitelerine ürün eklerken ürünlerin kdv hariç fiyatlarını hesaplayıp girmek zorundadırlar.Opencart sisteminde girilen fiyat üzerine kdv eklenir ancak bu özellikle perakende ürün satanlar için can sıkıcı bir durumdur, çünkü hiçbir eticaret sitesi ürünlerini fiyat + kdv şeklinde sa..
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Opencart Kitap Yazar Modülü - CrosairSoft - Opencart Ürün Modülleri..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Kuponlar, satışları artırmak için müşterileri çekmek için kullanılır. Modülün kurulumundan sonra, web sitesinin yöneticisindeki mevcut Kuponlar listesi sayfasına entegre edilmiştir. Kupon listesi sayfasına gidin, yönetici sayfanın üst kısmındaki dışa aktarma ve içe aktarma seçeneğini bulacaktı..
210,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Kuveyt Türk sanal pos hizmetinizi, OpenCart e-ticaret sitenize bu modül yardımıyla kolaylıkla entegre edebilirsiniz.ÖzelliklerBu modül Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. FreePOS alt yapısını kullanarak ödeme alabilmenizi sağlar.Temel olarak TL ve USD olarak ödeme almanıza olanak tanır. Bankanız tarafı..
958,80TL
Vergiler Hariç:799,00TL
Halı, perde, duvar kağıdı gibi metrekare hesabı üzerinden satış yapanlar için geliştirilmiş özel bir modüldür.Her bir ürün için m2 fiyatı belirlenir, müşteri almak istediği ürününün en ve boy ölçüsünü girer, buna göre fiyat hesaplanan fiyat üzerinden satınalmayı gerçekleştirir...
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
 Mağzaları Haritada Göster Modülü, müşterilerin Google Haritalar'a sabitlenmiş tüm mağazalarını görüntüleyebilecekleri ayrı bir sayfa oluşturur. Müşteriler ayrıca telefon, mağaza adresi, çalışma saatleri vb. Gibi mağazaya ilişkin önemli bilgileri de bulabilirAna Özellikler✯ Ödeme sırasında mağa..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart siteniz müşterileriniz üye olduğunda, sipariş verdiğinde, ürünleri kargoya verildiğinde vb. her durumda mail atarak bildirimde bulunur.Siteniz üzerinden gönderilen bu mailler düz yazı formatındadır ve standart belli içeriklerlerden oluşur.Bu modül sayesinde müşterilerinize gönderilen mail i..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart Mini Sipariş Düzenleme Modülü - CrosairSoft - Opencart Admin Paneli Modülleri..
180,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
 Minimum Sipariş Tutarı Belirlediğiniz Sipariş Tutarı Altında Müşterilerilerinize Sepette Uyarı Verir ve Alışverişi Tamamlayamazlar...
310,80TL
Vergiler Hariç:259,00TL
Opencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişiklikleri kendi sitenize otomatik almakBarkodlu..
2.340,00TL
Vergiler Hariç:1.950,00TL
Opencart Mobilya Kombin Sistemi Modülü - CrosairSoft - Opencart Ürün Modülleri..
1.078,80TL
Vergiler Hariç:899,00TL
 AdminMonitor arka uç etkinlikleri izlemenize yardımcı olur ve bilgileri yönetici panelindeki yönetimi kolay bir düzende depolar. Birkaç yöneticiye ve erişim düzeyine sahip mağazalar için idealdir. AdminMonitor ile kimin neyi, nerede ve ne zaman yaptığını görebilirsiniz.Ana Özellikler✯ Sipariş ..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
 Kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin ürünlerinizi nasıl kullandıklarına dair fotoğraflarını etiketlemelerine / eklemelerine izin verin. Ürünlerinizi çalışırken görmek, müşteri tabanınızdan yüklenen fotoğraflar diğer potansiyel müşterilere güçlü bir satış noktasıdır.Ana Özellikler✯ Müşteri ke..
102,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
 OpenCart müşteri grubu ürün miktar modülü, özellikle aynı ürünü farklı müşterilere farklı fiyat aralığında veya aynı şekilde satan o web sitesi için oluşturulmuştur. Yönetici, ürünlere ürün miktarı ve seçenekleri atayabilir. Bu uzantı, yöneticinin her müşteri grubuna göre ürün miktarını takip ..
262,80TL
Vergiler Hariç:219,00TL
Opencart Müşteri Grubuna Göre Fiyat Girme Modülü - CrosairSoft - Opencart Admin Paneli Modülleri..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Müşteri grubuna göre mağazada indirim yapma modülü.1 - Her müşteri grubu için bir tane olmak üzere ÇOKLU İNDİRİM ekleyin;2 - Sabit tutar veya yüzde indirim;2 - Her bir müşteri grubu için başlıkları ayrı ayrı ayarlayın. Örneğin: "%10 Bayi", "Tüm müşteriler -%5" vb;5 - Eklenen her indirim için m..
538,80TL
Vergiler Hariç:449,00TL
 Bu uzantı ile ürünleri bir veya daha fazla müşteri grubuna atayabilir, böylece bir müşteri grubu için ürünleri gizleyebilirsiniz. modülü kurduktan sonra ürün için müşteri grupları seçebileceğiniz yönetici panelinde ürün formuna yeni bir bölüm eklenecektir.Ayrıca modül ayarları sayfasından tek ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart N11 api entegrasyonu modülü opencart ve n11.com arasında web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.Opencart N11 Api Entegrasyonu Modülümüzün ÖzellikleriN11 Siparişlerini..
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
 Teslimat Tarihi/Saati, OpenCart çerçevesinde çalışan e-ticaret mağazaları için bir uzantıdır. Bu modül, mağaza sahipleri ve tüketicilerin kendilerine atanan tarih ve saate göre sipariş teslimatı talep etmelerine yardımcı olur.E-ticaret mağazanız tamamen müşteri deneyimi ile ilgili olduğundan, ..
262,80TL
Vergiler Hariç:219,00TL
 Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü Müşterileri çeken en önemli özelliklerden bir tanesi de zaman zaman bayi yöneticisinin ürünleri indirime sokması ve bu halde müşterine sunmasıdır. Bu sayede o site hem daha çok müşteri kazanacak hem elindeki ürünleri azaltmış olacak hem de kendi rekla..
162,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
 Ön Sipariş modülü, Kullanıcıların Sepete Ekle düğmesini Ön Sipariş ile değiştirerek şu anda stokta olmayan ürünleri sipariş etmelerini sağlar. Modül, müşterilerinizin OpenCart'ın ön sipariş işlevini kolayca kullanmasını ve belirli bir ürünü ön sipariş ettiklerini bilmelerini sağlar.Ana Özellik..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Bu Uzantı, yöneticinin ürünün ayrıntılarını Boyut tablosunda göstermesine yardımcı olur. Modül ayarından, birden çok değer içeren bir beden tablosu başlığı ayarlayabilirsiniz. Boyut, gerektiği kadar satır içerebilir. Hayır sınırı yoktur. satır boyutundadır.Açılır pencerede olduğu gibi ürün say..
262,80TL
Vergiler Hariç:219,00TL
Opencart Paraşüt Entegrasyonu Modülü - CrosairSoft - Opencart Api Entegrasyonlar..
1.380,00TL
Vergiler Hariç:1.150,00TL
Opencart Paytr Cari Bakiye Sistemi Modülü - CrosairSoft - Opencart Ödeme Sayfası Modülleri..
478,80TL
Vergiler Hariç:399,00TL
Paytr Taksit TabıJournal v2 - v3 UyumludurÜrüne Göre Taksit Uygulaması Yapmaktadır..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 PDF Faturalama nedir?-------------------------------------------------- -----PDF Faturalama, PDF formatında satış faturasının önemli parçalarından biridir ve bu PDF, sipariş müşteriler tarafından onaylandıktan sonra müşteriye ve yöneticiye e-posta ile gönderilebilir.Bu genellikle zamandan tasa..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Anlatımda Gördüğünüz Modülün Aynısıdır.100$ Ödemenize Gerek Kalmadan Uygun Fiyata Sahip Olabilirsiniz...
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Opencart Profesyonel Admin Panel Teması - CrosairSoft - Opencart Admin & Arayüz Temaları..
899,00TL
Vergiler Hariç:899,00TL
Opencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişiklikleri kendi sitenize otomatik almakBarkodlu..
2.340,00TL
Vergiler Hariç:1.950,00TL
 Birden fazla dosya / klasör yükleyinGörüntüyü önizleyinSürükle ve Bırak ile dosyaları taşıyın / kopyalayınArşivler oluşturun / çıkartın (zip, rar, 7z, tar, gzip, bzip2)Metin dosyalarını ve resimleri düzenleme Yeniden Boyutlandırma, Döndürme, Kırpma Resimleri Yeniden Boyutlandırma(yüklemed..
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
  Opencart Resime Ürün Tag Ekleme Modülü Banner Üzerindeki Herhangi Bir Meteryale Tag Ekleyip Sitenizde Sergileyebilirsiniz.Oldukça Kullanışlı Olan Bu Modül Müşterinin Bannerdaki Ürüne Rahatlıkla Ulaşmasını Sağlıcaktır...
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Aşağıdakileri kullanarak ürün resimleri yükleyin: Sürükle ve Bırak, yerel resimlere göz atın veya kolaylıkla referans alın.Tek tıklamayla birden fazla ürün resmi ekleme.Kolay bir filigran.Görüntüleri sırayla sürükleyerek sıralayın.Yüklenen görüntüleri sıkıştırın ve optimize edin.Yüklemeden önc..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Sitenizdeki Resimleri Webp'ye Dönüştürür ve Sitenizin Hızlanmasında %80 Etki SağlarBütün Temalarla Uyumludur...
450,00TL
Vergiler Hariç:375,00TL
Robots.txt, web sitelerinin , web sitelerinizi veya pazar yerlerinizi ziyaret ettiklerinde örümceklere veya Googlebot gibi web tarayıcılarına talimat vermek için kullandıkları standart bir dosyadır .Yani temelde, Google'a ve Bing'e veya MSN'ye veya diğer tüm temel arama motorlarına web sitelerinizde..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Sahte e-postalar, artık meşhur 10 dakikalık e-postalar, güncel olmayan e-postalar ve yanlış e-postalar, her mağaza sahibi için birden fazla soruna neden olabilir. FakeMailDetector, müşteri e-postalarınızı tarar ve geçersiz e-postaları 5 adımlı gerçek bir e-posta doğrulaması yoluyla tespit eder..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart Satılan Ürün Raporları Modülü - CrosairSoft - Opencart Admin Paneli Modülleri..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Satın Almaya Teşvik Modülü ile, satışlarınızı yeni zirvelere yükselten bir Pazarlama 2.0 eklentisidir. Agoda.com ve Booking.com gibi pazar devlerinden esinlenen modül, mağaza mağazanız için kıtlık yaratan ve dürtüsel bir satın almayla sonuçlanan bir bildirim gönderir."Bu ürüne 280 kişi bakıyor..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
        Opencart sitesine gelen ziyaretçi bir kategoriye girdiğinde opencart yazılımı veritabanına bağlanıp tablolardan verileri çekip ziyaretçiye servis eder.Özellikle çok ziyaretçi olan eticaret sitelerinde bu sql sorgular sunucuya yoğun bir istek gönderir ve performans dü..
910,80TL
Vergiler Hariç:759,00TL
  Canlı Fiyat Güncellemesi  uzatma, OpenCart Sitenizi, miktarları temel alarak toplam fiyatı otomatik olarak güncellemesini sağlar.Bu uzantı ile çevrimiçi mağazanız daha bilgilendirici ve modern bir görünüm ve his sağlar...
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Resimli Seçeneklerde Her Değiştirdiğinizde Seçenek Resimleri Ürünün Ana Resimlerine Yansır..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart sisteminde ürüne sınırsız sayıda renk beden gibi seçenekler eklenebilir. Bu yönüyle ihtiyaçları çoktan aşmış olsa da önemli bir eksik söz konusudur. S beden 1 adet, M beden 3 adet, L beden 7 adet olduğu bir üründe ürünün stok sayısı bunlardan bağımsız olabilir ve bu durum sıkıntıya yol açar..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
 * Bireysel stok kontrol renk ve boyut seçeneği.* Sınırsız renk seçeneği varyasyonu oluşturun.* Her renk seçeneği için sınırsız resim ekleyin.* Her Renk ve beden seçeneğine göre Model / SKU / UPC / EAN / JAN ekleyin.* Kullanıcı renk çeşitlerini seçtiğinde ana görüntüyü ve alt görüntüleri canlı ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Modül Seçeneklerdeki Dosya Yükle Kısmının İşlevini Değiştirmektedir.Toplu Dosya veya Resim Sürükle Bırak Özelliğine Sahip aynı zamanda Toplu Yükleme Sağlamaktadır...
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Opencart Seçeneklere Ean Ekleme Modülü - CrosairSoft - Opencart Ürün Modülleri..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Modülün ana özellikleri:Müşteri bölümündeki ürün sayfasında, seçilen seçeneklere ve miktara bağlı olarak fiyatı dinamik olarak güncelleyinYüzde olarak ürün indirimleri ve özel ürünler belirleme, tüm müşteri grupları için ortak indirimler ve özel ürünler belirleyebilmeküresel indirimler ve özel..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
 Tüm e-ticaret mağaza sahipleri için Başarılı bir teslimat oranı, işletmeler için en önemli şeydir. Çünkü çevrimiçi mağazaların kendilerine ait farklı bir tam satış yaşam döngüsü vardır.Müşteriler, çevrimiçi bir mağazadan hızlı teslimat hizmetini tercih eder. Bu nedenle, daha iyi teslimat hizme..
622,80TL
Vergiler Hariç:519,00TL
Opencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişiklikleri kendi sitenize otomatik almakBarkodlu..
2.340,00TL
Vergiler Hariç:1.950,00TL
Otomatik Seo OluşturmaMeta Anahtar Kelime OluşturucuMeta Açıklama OluşturucuÜrün Etiketi ÜreticiÜrünler Için SEO URL ÜreticiSEO URL ÜreticiSEO Resim Adı ÜreticisiSayfa Başlık ÜreticiÖzel H1 Etiketi ÜreticiÜrün Alt Etiket ÜreticiResim Alt Etiketi ÜreticisiÖzel H2 Etiketi Üreticisiİlgili Ürün Eşleştir..
598,80TL
Vergiler Hariç:499,00TL
 İşletmenizin Google, Yahoo !, Bing ve daha fazlasında bulunmasını kolaylaştırın!Bu uzantı, size en iyi performansı, daha iyi esnekliği sağlamak için akıllı algoritmalar kullanılarak geliştirilmiştir ve kullanımı çok kolaydır. Web sitenize trafik çekin ve milyonlarca müşteriye ulaşın. Arama Mot..
478,80TL
Vergiler Hariç:399,00TL
 Hızlı AJAX işleme: alışveriş sepeti sayfasında yeniden yükleme ve yönlendirme olmadan tüm işlemler+/- düğmeleri ile hızlı ve kullanışlı miktar değişimiKaldır düğmesi sağ sütundaki normal konumuna taşındı: müşteri miktarı değiştirdiğinde artık rastgele bir kaldırma işlemi yokToptancılar için gü..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
  Opencart hediye ürün modülü farklı koşullar altında ücretsiz hediyeler sunarak satışlarınızı artırmak için kullanabileceğiniz harika bir modüldür.Sipariş toplamına özel hediye ürün oluşturabilirsiniz.Önceden sipariş vermiş müşterilere özel “bir sonra ki siparişe özel hediye ürün” kampany..
358,80TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Opencart sitenizde eski ürünlerinizi zaman zaman silersiniz. Bu durumda sitenizin diski ve veritabanı gereksiz yere büyümemiş olur ve optimizasyon sağlamış olursunuz.Admin panelinden ürünleri seçip sil dediğinizde ürün resimleri hala diskinizde yer kaplamaya devam eder, silinen ürünlerin resimleri i..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
 Opencart Sınırlı ve Süreli Teklifler Modülü Müşterinize 30 Dakikalığına Belirlediğiniz İndirim Kodu Tanımlar.Özellik Olarak Sepet Tutarı Sınırlama veya Kategoriye Uygulayabilirsiniz...
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 * Sınırsız ekstra sekmeler ekleyin * Özel sıralayın * Varsayılan değerler ekleyin *Hiç ürün sayfasında fazladan bir sekmeye  ihtiyacınız oldu  mu?  Evet ise, bu mod size yardımcı olabilir.Bu değişiklikle   , ürün hakkında ek bilgi depolamak için ürün sayfasına SINIRSIZ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Siparişler Detayında Siparişlerin Ürün Resimlerini Göstermektedir...
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
 Export Sipariş Modülü nedir?Adından da anlaşılacağı gibi ihracat sipariş modülü, OpenCart mağaza sahipleri için mikro ve benzersiz bir modüldür.Bu modül, yöneticinin satış siparişlerini çevrimiçi mağazasından dışa aktarmasına ve xls dosyaları biçiminde masaüstüne çevrimdışı kaydetmesine olanak..
204,00TL
Vergiler Hariç:170,00TL
Sipariş Yönetimi Pro Modülü Size Siparişlerde Toplu Durum Değişikliği ve Toplu Kargo Takip Numarası Girmenize Yardımcı Olur. Müşteriler Hesabım Kısmında Kargo Takip Butonu Yardımı ile Kargolarını Rahat Şekilde Takip Edebilirler...
430,80TL
Vergiler Hariç:359,00TL
Sipariş detayına girmeden sipariş durumunu değiştirebilme,Sipariş detayına girmeden satılan ürünleri listeleyebilmeDaha gelişmiş filtreleme seçenekleri,Sipariş toplamları özet bilgisi,Sipariş sayfasındaki kolonları ekleme-çıkartma özelliği,Sayfanın en altından erişeceğiniz aşağıdaki şekilde bir yöne..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
 Sipariş için her türlü ücreti veya indirimi tanımlamanıza izin veren gelişmiş bir ücret / indirim modülüdür. Bu bir ödeme işlem ücreti, nakliye işlemi ücreti, toplu indirim veya herhangi bir genel amaçlı ücret / indirim olabilir. Bu modül, kendi ücretinizi oluşturmanıza olanak tanır ..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Opencart Siparişleri Telefon veya Mail Filitreleme Modülü - CrosairSoft - Opencart Filtre Modülleri..
238,80TL
Vergiler Hariç:199,00TL