Menü
Sepetim

CrosairSoft Blog CrosairSoft RSS Feed

07 Ara Opencart Yurtiçi Kargo Entegrasyonu
1 993
Opencart Yurtiçi Kargo EntegrasyonuOpencart, global çapta pek çok işletme ve işyeri tarafından tercih edilen bir E-Ticaret sitesidir. Normal E-Ticaret sitelerine göre hem ücretsiz olması, hem de kolay ve basit modifiye seçeneklerinin olmasıyla beraber, bir trend olarak hızla yayılmaktadır.Her ne kadar E-Ticaret siteleri kullanıcılara yoğun bir müşt..
07 Ara Opencart XML Entegrasyonu
0 767
Opencart XML EntegrasyonuGünümüzde hızla adını daha çok duyurmaya başlamış olan Opencart, pek çok işletme sahibi tarafından merak konusu olmaya başlamıştır. Opencart bir firma adı olup; aynı zamanda o firmanın bir markasıdır.Ancak firma, kendi markasını tamamen ücretsiz olarak, E-Ticaret sistemlerine geçmek isteyen insanlara sunmaktadır. Dolayısıyl..
07 Ara Opencart XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır?
0 773
Opencart XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır?Opencart, farklı eklenti ve modül seçenekleriyle beraber, günümüzde en çok kullanılan E-Ticaret platformudur.Normal bir site açarak, burayı E-Ticaret sayfası haline getirmek, profesyonel bir yazılımcı ve tasarımcı gerektirir. Doğal olarak bu da, çok büyük meblağları gözden çıkartmak demektir. Zira sıfırdan bi..
07 Ara Opencart SMS Entegrasyonu
0 501
Opencart SMS Entegrasyonu2010 yılında bir firma olarak kurulan Opencart, E-Ticaret üzerine odaklanmış bir firmadır. Günümüzde pazarlama stratejilerinin gelişmesi ve internetin global çapta ilerlemesiyle beraber, E-Ticaret siteleri hızlı bir şekilde gelişmeye başlamıştır.Ülkemizde de özellikle 2001 yılından itibaren görülmeye başlayan E-Ticaret site..
07 Ara Opencart Seçenek Modülü
0 460
Opencart Seçenek ModülüKodlamaları açık tabanlı olan Opencart modülleri, E-Ticaret sistemleri arasında en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Bunun esaslı nedenlerinden birisi, arzuya göre hızlıca modül geliştirebilme ve hemen entegrasyonunu yapabilmektir.Bunun yanında resmi anlamda ücretsiz olması nedeniyle, işletmeleri sıfırdan E-Ticaret ku..
07 Ara Opencart Sahibinden Entegrasyonu
0 379
Opencart Sahibinden EntegrasyonuPazarlama her firma ve işletme için ilk sırada olan bir unsurdur. Bu nedenle gerek küçük, gerekse büyük her işletme, farklı pazarlama yöntemleri tercih etmektedir. Bunlardan bir tanesi, modern bir strateji olan E-Ticarettir.Ancak her platform gibi, E-Ticaret de bazı dezavantajlarla gelmektedir. Her ne kadar pek çok a..
07 Ara Opencart PAYU Entegrasyonu
0 278
Opencart PAYU EntegrasyonuTüm dünyanın geçirdiği Covid-19 süreci gerek küçük, gerekse büyük pek çok işletmeyi hızlı bir E-Ticaret sistemine döndürmüştür. Zira salgın hastalık, klasik perakendecilik yönteminin tüm eksiklerini, açık bir şekilde göstermiştir.Amerika Birleşik Devletlerinde bu konuyla ilgili yapılan araştırmalar da, pek çok perakende fi..
07 Ara Opencart PAYPAL Entegrasyonu
0 305
Opencart PAYPAL EntegrasyonuFirmalar ve işletmeler için ürettikleri bir ürünü satmak, her zaman ilk sırada gelir. Bunun için pek çok seçenek olmakla beraber, en verimli yöntem şüphesiz ki E-Ticaret siteleridir. Firma ve işletmelerin kendilerine ait olan E-Ticaret siteleri, pazarlama için herhangi bir ücret talep etmez. Böylece bu sistemler üzerinde..
07 Ara Opencart MNG Kargo Entegrasyon
0 251
Opencart MNG Kargo EntegrasyonE-Ticaret sistemlerinin geliştiği günümüzde, pek çok firma buraya taşınabilmek için mevcut yolları ele almaktadır. Burada işletmelerin karşısına çıkan iki seçenek vardır: normal E-Ticaret siteleri ve Opencart siteler.Opencart siteler, normal E-Ticaret sitelerine göre çok az yazılım bilgisiyle kurularak, kullanıma hazır..
07 Ara Opencart Logo Entegrasyon
0 371
Opencart Logo Entegrasyonİnternet teknolojisinin hayatımıza girmesi ve aktif bir konuma ulaşmasıyla beraber, artık alışverişler de E-Ticaret siteleri üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Günümüzde bu ticaret iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi doğrudan üretici firmalar üzerinden, diğeri ise online pazaryerleri aracılığıyla satış işlerini g..
07 Ara Opencart kampanya Modülü
0 277
Opencart kampanya ModülüGünümüzde firma adını, aynı zamanda marka adı olarak kullanan, pek çok firma vardır. Bunlardan biri de, E-Ticaret üzerine hizmet sağlayan Opencart’tır. Peki, Opencart nedir?İş sektörü içerisinde tüm firmalar, her gün yoğun bir rekabet içerisine girer. Dolayısıyla kurulduktan sonra hızlı bir yükselme göstermek, kolay bir duru..
07 Ara Opencart İndirim Modülü
0 259
Opencart İndirim ModülüE-Ticaret siteleri, firma ve iş yerlerine mağazacılık ve perakende haricinde bir satış noktası oluşturarak, salgın hastalık ve doğal afet gibi durumlarda dahi kolay bir satış yeri oluşturur. Bu nedenle her geçen yıl, E-Ticaret platformlarına geçen firma ve işletme sayısı artarak devam eder. Zira buralara taşınan pek çok iş, k..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)