Menü
Sepetim

Opencart c2c Multi Seller Modülü

Opencart c2c Multi Seller Modülü
Opencart c2c Multi Seller Modülü
Aradığınız Modülü Bulamıyor musnuz ?
Aradığınız Modülü Bulamıyor musnuz ?
Hemen Bizimle İletişime Geçin !
Sipariş ve Teslimat Bilgileri
Sipariş ve Teslimat Bilgileri
Kredi Kartına Taksit İmkanı. Sorunsuz Teslimat
Kurulum Detayları
Kurulum Detayları
Anında Kurulum ve 2 Gün Modül Desteği
  • Durumu: Güncel
  • Ürün Kodu: CrosairSoft
  • Versiyon: 3.x ve Üzeri
  • Yükleme: Ocmod
  • Paylaşım: Evet
Fırsatın Bitmesine Kalan Süre:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
889,22TL
988,02TL
Kdv Hariç Tutar: 741,02TL

 


Mağaza Giriş Bilgisi - info@crosairsoft.com  Şifre - 123123

OpenCart Çoklu Satıcı Pazarı

OpenCart Multi Vendor Marketplace, OpenCart mağaza sahiplerini ve OpenCart Topluluğunu destekleyen çevrimiçi bir pazar yeri ve uzantısıdır. Dolayısıyla bu modül, mağaza sahiplerinin kendi çevrimiçi işlerini çoğaltmalarını sağlar. Dolayısıyla, çevrimiçi iş dünyasında yalnız bir girişimci olsanız bile, bu modül kesinlikle işinizi bir sonraki seviyeye genişletmeniz için.

OpenCart Marketplace Çoklu Satıcı Modülü size şu şekillerde yardımcı olacaktır

1. OpenCart sahibinin, üçüncü şahıs satıcıların ürünlerini satışa sundukları üçüncü şahıs satıcılarla ilişkilendirilen her ürünü yönetmesine izin verir.

2. Alıcılar, aynı platform üzerinde birden fazla satıcıdan ürün satın alır.

3. Mağaza Yöneticisi, satıcıdan gelir / komisyon oluşturur ve kazanır.

Modül, ilgili ürünler bir müşteri tarafından satın alındığında tüccara e-postayı tetiklemek için bir e-posta sistemi ile entegre edilmiştir. Bu Modül aynı zamanda bir E-posta ve Bildirim Seçeneğine sahiptir, böylece Yönetici, E-posta Mesajını ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir. OpenCart Multi Vendor Extension, iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştı

Çok satıcılı çevrimiçi pazar yeri, kendi Gösterge Panosu ile sağlanır ve buradan, Satıcı, İndirmeler, Üreticiler, Ürünler, İncelemeler, Yinelenen ve diğer seçenekler gibi tüm özellikleri yönetebilir . Bir Satıcı, profil bilgilerini buradan da değiştirebilir.

Mağaza yöneticisi, her bir satıcıyla ve diğer kategorilerle ilişkili farklı bir komisyon düzeyi (sabit ve yüzde) atayabilir ve PayPal ve daha fazlasıyla ödemeleri kolayca işleyebilir

. Standart Opencart modülünün çeşitli sürümleriyle uyumludur. Ayrıca ölçeklenebilirlik ve en iyi kullanıcı deneyimi için anlaşılması kolay özelliklere sahip tamamen özelleştirilmiş bir modüldür.

Kapsamlı özellikleri ve yetenekleri, OpenCart'ı bugün çevrimiçi tüccarlar için en iyi e-ticaret platformlarından biri yapar.

 OpenCart Multi satıcı Satıcı Panelini Kolaylıkla Yönetin:

OpenCart Çoklu Satıcı Modülü, Satıcı Paneli gibi zengin özelliklerden biriyle entegre edilmiştir Satıcı paneli, herhangi bir satıcının kendi hesabını oluşturabileceği geniş çevrimiçi pazarın bir parçasıdır.

Satıcı, mevcut mağazanızdan anında çevrimiçi ürün satışına başlamak için hesabını kaydedebilir ve ürünlerini yüklemeye başlayabilir. Ancak Yönetici, bir satıcıyı ve ürünlerini onaylamak veya reddetmek için tüm haklara sahiptir.

Ve her satıcı kendi profilini ve kontrol panelini koruyabilir.

Kontrollü Satıcı Etkinliği için Süper Yönetici Gösterge Tablosu:

-------------------------------------------------- --------------------------------------

OpenCart Çoklu Satıcı Modülü, daha fazla kontrol için Yönetici Gösterge Tablosu sağlar. satıcının verileri.

Panel, tüm satıcı hesaplarını yönetmek için inanılmazdır. Dolayısıyla Yönetici, herhangi bir satıcının hesabını onaylama ve reddetme yetkisine sahiptir.

Kategoriler ve ürünler, Yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanmaya başlayabilir.

Yönetici ayrıca her bir satıcının siparişlerini, gelirini ve alıcılarını Dashboard

OpenCart Çoklu Satıcı Modülü Çoklu Dilleri Destekler:

Konu çevrimiçi pazar olduğunda.

Alıcı ve aramayla ilgili sorgular farklı ülke ve kıtalardan gelebilir.

Bu nedenle, OpenCart temalarınıza bağlı olarak, dünyanın her yerinden müşterileri çekmenin en iyi yolu, bilinen dil tercihleridir. OpenCart Multi tedarikçisi, müşterilerin e-ticaret web sitenizle farklı destekleyici diller üzerinden etkileşime girmesi için yüzden fazla farklı dili destekler

Ve herhangi bir OpenCart temasına ulaşmak esnektir

Satıcı Oturum Açma ve Özelleştirme ile Çoklu Mağaza Desteği:

Çevrimiçi bir pazar olmak OpenCart Multi satıcı modülü, sonsuz satıcı panelini destekler. Bu, çevrimiçi mağazanızı İnternet üzerinde büyük bir yatırım getirisi sağlayan en büyük satış pazarı haline getirir. Her satıcının ayrıca sonsuz sayıda ürün yükleme hükmü vardır.

Ayrıca, tüm satıcılar için Abonelik tabanlı ürün depolayabilme özelliğine sahiptir, bir yönetici ve satıcı yinelenen gelir avantajlarından yararlanabilir. Bu nedenle, Çoklu mağaza özellikleri çevrimiçi e-ticaret varlığınızı güçlendirir

Bu Çoklu satıcı modülü, süper Yönetici'nin özel sayfayı kullanarak satıcı panelini özelleştirmesine olanak tanır. Bu hüküm, yalnızca Süper Yönetici tarafından satıcı paneli ön panel görünümünün sorumluluğunu üstlenebilir.

Süper Yönetici, ihtiyaca göre metin kutusu ve kombinasyonlar gibi ek alanlar da ekleyebilir.

Kolay Komisyon Ayarı:

Komisyon ayarı, özellikle farklı ürün ve kategorilere sahip birden fazla satıcınız olduğunda önemlidir. Ve OpenCart Multi satıcı uzantısı, tüm satıcılar / satıcılar için komisyon belirleme konusunda kolay ve net kurallar sağlar.

Yönetici, ürün kategorilerinde her satıcı için farklı komisyon seviyeleri belirleyebilir. Satıcılar, sabit veya yüzde bazlı komisyonlar belirleyerek yükledikleri ürünler için koşullar belirleyebilir.

Mağaza Yöneticisi ayrıca web sitesinde bulunan her bir kategoriyle ilişkili farklı bir komisyon seviyesi atayabilir. Ayakkabı kategorisi gibi, Süper Yönetici de% 15 veya 15 $ ekleyebilir

Modüller Temalarla ve Farklı Sistemlerde Çalışmayabilir.

Bu Yüzden Admin ve Ftp Bilgileri Bize İletmeniz ve Modülü Size İletmeden Test Etmemiz Gerekiyor.

Sağlıklı Çalışıyor ve Bir Sorun Yoksa Modülü Size İletiyoruz.

Eğer Bir Sorun Olursa Ödemenizi İade Ediyoruz.

Paylaşılan Modülün İadesi Kesinlikle Yoktur.


Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

CrosairSoft.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi