Opencart İndirim Modülü

E-Ticaret siteleri, firma ve iş yerlerine mağazacılık ve perakende haricinde bir satış noktası oluşturarak, salgın hastalık ve doğal afet gibi durumlarda dahi kolay bir satış yeri oluşturur. Bu nedenle her geçen yıl, E-Ticaret platformlarına geçen firma ve işletme sayısı artarak devam eder. Zira buralara taşınan pek çok iş, kısa süre içerisinde bir büyüme göstermiştir.

Eğer siz de bu platformlara geçmeyi düşünüyorsanız, ancak sıfırdan bir E-Ticaret sitesi kurma maliyeti sizi engelliyorsa, Opencart tercih ederek, buna bir son verebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden, Opencart Modülleri avantajlarından yararlanabilirsiniz. Peki, bu avantajlar nelerdir?

1.       Opencart, kendi resmi sitesinde Opencart dosyasını ücretsiz erişime sunar.

2.       Opencart platform kodları kapalı değil, açıktır. Dolayısıyla bu kodları satır satır okuyabilir, istediğiniz yerlere eklemeler yaparak, hızlı şekilde modifiye edebilirsiniz.

3.       Opencart kullanmak ve değişiklik yapmak için, çok az yazılım bilgisi gerekir.

4.       Eğer yazılım hiç bilmiyorsanız, gerekli ücretler oldukça düşüktür.

5.       Opencart, oldukça zengin bir entegrasyon listesine sahiptir. Bu entegrasyonlar sayesinde, platform daha pratik ve kullanışlı bir hal alır.

Bu avantajların bir nedeni olarak, 2010 gibi yakın bir tarihte kurulan Opencart, 10 yıl içerisinde çok sayıda insan tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

Opencart Modülleri Nelerdir?

Opencart modülleri, sizlere hem kendi E-Ticaret sitenizi, hem de ürünlerinizi satışa verdiğiniz online pazaryerleriniz için kolay bir kullanım sağlar. Bunlardan bazıları şu şekildedir.

1.       Opencart pazaryeri entegrasyonu

2.       Opencart n11 entegrasyonu

3.       Opencart XML entegrasyonu

4.       Opencart kargo entegrasyonu

5.       Opencart SMS entegrasyonu

6.       Opencart İndirim Modülü

Peki, burada adı geçen Opencart İndirim Modülü nedir?

Opencart İndirim Modülü

Opencart İndirim Modülü, dilediğiniz ürünlere indirim uygulamanızı sağlayan, oldukça pratik bir modüldür. Eğer tek tek ürünlere indirim girmekten ziyade, kolay bir yöntem arıyorsanız, sizi büyük zorluklardan kurtaracaktır.

Opencart İndirim Modülü sayesinde satışa sunduğunuz ürünlere istediğiniz gibi indirim verebilir, bu indirimin miktarını ve değerini belirleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünlerinizi bu indirimden muaf tutabilirsiniz..