Opencart kampanya Modülü

Günümüzde firma adını, aynı zamanda marka adı olarak kullanan, pek çok firma vardır. Bunlardan biri de, E-Ticaret üzerine hizmet sağlayan Opencart’tır. Peki, Opencart nedir?

İş sektörü içerisinde tüm firmalar, her gün yoğun bir rekabet içerisine girer. Dolayısıyla kurulduktan sonra hızlı bir yükselme göstermek, kolay bir durum değildir. Ancak 2010 yılında kurulan Opencart, E-Ticaret sektöründe farklı firmaların mevcudiyetine karşılık, hızlı bir gelişme göstermiş, sadece 10 yıl içerisinde global çapta tercih edilen bir sistem haline gelmiştir.

Bunun nedenlerine bakacak olduğumuzda, firmanın politikaları ve sağladığı fırsatların etkisi, açık şekilde fark edilmektedir.

1.       Opencart, açık sistemli bir E-Ticaret platformudur. Dolayısıyla her kullanıcı, arzu ettiği değişikliği, herhangi bir kısıtlama olmadan yapabilir. Bunun için talep edilen bir ücret yoktur.

2.       Opencart kampanya Modülü, ücretsiz bir platformdur. Eğer E-Ticarete atılmaya hazırlanıyorsanız, Opencart indirmesini, hiçbir zorluk çekmeden, ana sayfası üzerinden edinebilirsiniz.

3.       Opencart, yapı olarak oldukça yenilikçi ve modern bir platformdur. Bu nedenle içerisine pek çok modül ve entegrasyon, herhangi bir zorluk çekilmeden eklenebilir.

Dolayısıyla E-Ticaret sistemine geçmemişseniz ve üretici konumundaysanız, Opencart sayesinde firmanıza ve işletmenize ait siteye sahip olabilirsiniz.

Opencart Modülleri

Opencart kullanmak için, burada bir hesap açmanız gerekir. Bu hesabı daha verimli hale getirebilmek için, bazı modüller eklemeniz şarttır. Burada yapacağınız tercihler, arzu ve istekleriniz dâhilindedir. Örnek olarak n11 gibi pazaryerlerinde satış gerçekleştiriyorsanız, pazaryerleri üzerine entegrasyonlar yaparak, daha kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Bu tüm modüller için geçerli olup, Opencart kampanya Modülü de bunlardan bir tanesidir. Kampanya modülü, size E-Ticaret sitelerinizde kampanyaları daha kolay yapmanızı ve pratik şekilde kontrol etmenizi sağlar.

Opencart kampanya Modülü

Opencart kampanya Modülü, adından da anlaşılacağı üzere sayfanız üzerinde yaptığınız kampanyaları düzenlemenize yarayan bir eklentidir. Bu sayede hangi ürünlerde kampanya yapmak istediğinizi, bu kampanyalardan kimlerin yararlanabileceğini seçebilir, arzunuz dâhilinde bunlar için bir başlangıç ve son koyabilirsiniz.

Opencart kampanya Modülü dosyasını indirdikten sonra eklemek ve gerekli ayarlamaları yapmak, kullanmak için yeterlidir.