Opencart MNG Kargo Entegrasyon

E-Ticaret sistemlerinin geliştiği günümüzde, pek çok firma buraya taşınabilmek için mevcut yolları ele almaktadır. Burada işletmelerin karşısına çıkan iki seçenek vardır: normal E-Ticaret siteleri ve Opencart siteler.

Opencart siteler, normal E-Ticaret sitelerine göre çok az yazılım bilgisiyle kurularak, kullanıma hazırlanabilen sitelerdir. Dolayısıyla burada yazılımcılara ve tasarımcılara, siteyi hazırlamaları için ödenen yüksek meblağlar bulunmaz. Üstelik Opencart, tüm kullanıcılara, ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Bu nedenle Opencart kargo api entegrasyonları , Türkiye de dâhil olmak üzere, tüm dünya’da hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Normal E-Ticaret sitelerinde güncelleme ve yeni eklentiler için genellikle bir ücret ödenirken, Opencart açık kodlu olarak sunulmaktadır. Dolayısıyla istediğiniz her an geliştirme ve güncelleme yapabilirsiniz. Buna ek olarak, eklentileri de sıklıkla ücretsiz, Google üzerinden yayınlanmaktadır.

Opencart Avantajları Nedir?

Opencart sistemin getirdiği en büyük katkı, açık kodlu olması ve modern bir sistem olarak, pek çok eklentiyi desteklemesidir. Eğer E-Ticaret siteniz varsa ancak farklı pazaryerlerine de giriş yapmışsanız, genellikle farklı sitelerdeki ürünleri kontrol etmek, stok ve fiyat takibi yapmak oldukça zordur.

Ancak bu, Opencart kullanıyorsanız geçerli değildir. Zira Opencart, içerisinde pazaryeri entegrasyonu ile pek çok pazaryerinin entegrasyonunu bulundurmaktadır. Bunların hepsini teker teker indirip, kurarsanız, tüm ürünlerinizi tek bir siteden yönetmeye başlayabilirsiniz.

Peki, Opencart nasıl kurulur? Opencart kurmak için, öncelikle Opencart resmi sitesine giriş yapmanız ve downloads butonu üzerinden, Opencart dosyasını indirmeniz gerekir. Ardından sadece bunu kurmak ve gerekli ayarlamaları yapmak kalmaktadır.

Opencart platformu kolay bir ara yüze sahip olduğu için, kullanım bakımından da oldukça pratiktir. Buraya yapılan entegrasyonlar da, kısa süreler içerisinde bitirilir. Bunlardan bir tanesi de Opencart MNG Kargo Entegrasyon olmaktadır.

Opencart MNG Kargo Entegrasyon

Her E-Ticaret sitesinde kargo bölümü, sipariş verildikten sonra en önemli yerdir. Eğer Opencart MNG Kargo Entegrasyon indirmişseniz, daha kolay kargo takibi yapmak ve müşterilere kargolarının, nerede olduğunu hesaplarından göstermek, oldukça kolaydır.

Bunun için tek yapmanız gereken, Opencart MNG Kargo Entegrasyon dosyasını bilgisayarınıza indirmek, kurulum ve ayarlamalarını yapmaktır.