Opencart XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Opencart, farklı eklenti ve modül seçenekleriyle beraber, günümüzde en çok kullanılan E-Ticaret platformudur.

Normal bir site açarak, burayı E-Ticaret sayfası haline getirmek, profesyonel bir yazılımcı ve tasarımcı gerektirir. Doğal olarak bu da, çok büyük meblağları gözden çıkartmak demektir. Zira sıfırdan bir site yazmak, kolay bir iş de değildir.

Ancak 2010 yılında kurulan ve kısa Opencart Api Entegrasyonları süre sonra kendi platformunu, ücretsiz bir şekilde insanların kullanımına açan Opencart, sizlerin tüm bu sorunlarını çözmektedir. Sistem oldukça kolay bir yapıya sahip olduğu için, yönetimi son derece pratiktir. Kurulum da aynı şekilde, herhangi bir zorluk çekmeden yapılmaktadır.

Peki, Opencart platformlarda güncelleme ve yeni modüllerin eklentisi nasıl olur? Opencart, kendi platformunu açık kodlu olarak verir. Bu, tüm kodları değiştirebileceğiniz anlamını taşır. Böylece az bir yazılım bilgisiyle, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Eğer kodlama bilginiz yoksa, çok düşük fiyatlar karşılığında yaptırabilirsiniz.

Ardından Opencart’a, istediğiniz modülleri kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi Opencart XML Entegrasyonu olup, daha iyi çalışması için Opencart pazaryeri entegrasyonu da gerekir.

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu, XML entegrasyonundan daha fazla verim almanızı sağlayacak bir modüldür.

Pazaryeri entegrasyonu, E-Ticaret sitenizin satış yaptığı tüm pazaryerlerini, hızlıca kontrol etmenizi ve gerekli tüm değişiklikleri, tek bir sayfa üzerinden yapmanızı sağlar. Böylece tüm pazaryerlerinde tek tek değişiklik yapmak yerine, Opencart üzerinden kısa süre içerisinde tüm işlerinizi bitirebilirsiniz.

Örnek olarak farklı pazaryerlerinde fiyat güncellemesi yapmanız gerekliyse, Opencart pazaryeri entegrasyonu ile her pazaryerine, ayrı bir fiyat güncellemesi ve stok bilgisi girebilirsiniz.

Opencart XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Opencart XML Entegrasyonu nasıl yapılır? Eğer Opencart platformunuza bu modülü kurmak istiyorsanız, ilk olarak bilgisayarınızda doğru adımları izlemeniz gerekir. Eğer az düzeyde yazılım bilgisine sahipseniz, gerekli işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Ancak bilginiz yoksa, az bir ücret karşılığında yaptırmanı mümkündür.

Opencart XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır? Bu sayede ürünleri tedarik ettiğiniz tedarikçiden ilgili ürünlerin seçenek ve özelliklerini kolaylıkla alabilir, ayrıca modülün getirdiği diğer avantajları da kullanabilirsiniz.