Opencart Logo Entegrasyon

İnternet teknolojisinin hayatımıza girmesi ve aktif bir konuma ulaşmasıyla beraber, artık alışverişler de E-Ticaret siteleri üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Günümüzde bu ticaret iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi doğrudan üretici firmalar üzerinden, diğeri ise online pazaryerleri aracılığıyla satış işlerini gerçekleştirmektir.

E-Ticaret siteleri içerisinde Opencart platformlar, iş sahipleri arasında yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Zira normal E-Ticaret sitelerine göre daha kolay bir kuruluma sahip olduğu için, az bir yazılım bilgisine sahip herkes tarafından, hızlıca kurulmaktadır.  Sıfırdan bir site yazılımına gerek kalmadığı için yazılımcılara büyük miktarlarda ücret ödeme derdi de ortadan kalkmaktadır.

Kolay bir kurulumun yanı sıra, Opencart platformlar ücretsiz olması ve herkes tarafından, bizzat resmi sitesi üzerinden indirilebildiği için, maddi olarak da bir rahatlama getirir. Eğer bir E-Ticaret sitesini rahatlıkla güncellemek ve dilediğiniz eklentileri, hızlıca ekleyebilmek istiyorsanız, kodları açık bir şekilde sunulan Opencart ile kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz.

Opencart Avantajları

Opencart Logo Entegrasyon hususuna geçmeden önce, bu platformun avantajlarını bilmek, onu daha iyi tanımanızda yardımcı olacaktır.

1.       Opencart, farklı pazaryerleri üzerindeki fiyatları kolay bir şekilde kontrol edebilmenizi ve değişiklik yapabilmenizi sağlar.

2.       Opencart, herhangi bir üründe satış yaptığınız takdirde, tüm pazaryerlerinde stok bilgilerini günceller.

3.       Opencart, tüm siparişlerinizi kolay şekilde faturalandırmanıza fırsat tanır.

4.       Opencart, aynı ürünleri dilediğiniz sayıda, farklı isimlerle satışa koymanızı sağlar.

5.       Opencart ile dilediğiniz pazaryerinden, sınırsız olarak ürün alma-gönderme yapabilirsiniz.

Bu sayede E-Ticaret sitelerinde uzun saatler gerekli değişiklik ve güncellemeleri yapmak yerine, Opencart pazaryeri entegrasyonu kurarak, bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Opencart Logo Entegrasyon

Opencart Logo Entegrasyon, kullanıcılara stok aktarımı, ürün varyantı, ürün kartları sağlamakla beraber; gelen siparişleri logoya aktarma ve müşterileri logoya aktarma hususlarında size yardımcı olur.

Eğer E-Ticaret sitenize bu eklentiyi kurmak istiyorsanız, ilk olarak herhangi bir bilgisayara Opencart Logo Entegrasyon indirmeniz gerekir. Ardından Opencart hesabınıza giriş yaptıktan sonra, logo entegrasyon eklentisini ekleyerek, API ve IP üzerinde ayarlama ve güncellemeler yapmanız, eklentiyi kullanmak için yeterlidir.